RU

У Києві хочуть заборонити продаж алкоголю і цигарок вночі

05.10.2011, 15:16

Київрада планує заборонити продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв, а також пива і тютюнових виробів в столиці вночі. Про це заявив депутат фракції "Республіка Київ" Олексій Давиденко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі депутата, відповідний проект рішення проходить узгодження в комісіях Київради.

"Проектом рішення ми передбачаємо, що продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів у Києві буде заборонено у всіх стаціонарних об'єктах торгівлі і МАФах в період з 22:00 до 8:00, враховуючи вихідні та святкові дні. Нововведення не торкнеться тільки ресторанів і кафе", - сказав Давиденко.

З його слів, після прийняття документа і набуття чинності, відповідне управління податкової адміністрації зможе позбавляти порушників ліцензій на право роздрібної торгівлі алкоголем.

"А Київрада кожні півроку заслуховуватиме відповідний звіт", - сказав депутат.

Давиденко нагадав, що в грудні минулого року Київрада вже приймала рішення про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива і тютюнових виробів в МАФах, однак столична прокуратура це рішення опротестувала. Новий проект рішення підготовлено з урахуванням зауважень прокуратури.

Ринок алкоголю і тютюну: всі новини>>>
Робота Київради: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини