RU

У Києві хочуть ввести сієсту

06.06.2011, 13:45

Київська міська держадміністрація рекомендує підприємствам починати робочий день о 7:00 і йти на перерву об 11:00. Знову приступати до праці наказується о 17:00, а закінчувати робочий день - о 21:00. Про це пише газета Сегодня.

"Це стосується більше будівельних організацій і фірм, де немає кондиціонерів і можна отримати тепловий удар. Адже перерва у середині дня через спеку дає змогу людям уникнути проблем зі здоров'ям і підвищити ефективність. Але це все добровільно, мерія лише рекомендує", - наголосили у прес-службі КМДА.

У міськадміністрації впевнені, що такий графік роботи варто впровадити у серпні, оскільки цей місяць, вважають чиновники, буде найбільш жарким.

Однак, за словами замначальника Укргідрометцентру Анатолія Прокопенка, ця інформація помилкова. "Швидше, вони зробили аналіз торішнього літа. Тоді серпень був аномально жарким, температура сягала 40 градусів. Вони подумали, що цього року так само буде. Запити про надання прогнозів вони нам не надсилали. Треба не у серпні впроваджувати сієсту, а коли температура збільшується вище 35 градусів", - сказав він.

Водночас деякі столичні компанії вже ввели сієсту, а ось в офісах вважають, що це зайве.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини