RU

У Києві хочуть побудувати плавучі готелі на Дніпрі

19.10.2010, 16:15

Головний архітектор Києва Сергій Целовальник виступає за розміщення плавучих готелів на Дніпрі у рамках підготовки столиці до Євро-2012. Про це він заявив під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

"Не будучи головним архітектором, я пару років тому висловив саме таку пропозицію на перших засіданнях комісії Євро-2012. Я також вважаю, що для того, щоб простим шляхом вирішити проблему розселення, можна було б пришвартувати комфортабельні лайнери протягом десяти кілометрів по узбережжю", - заявив С. Целовальник.

До того ж він зазначив, що Євро-2012 - шанс для міста наблизитися до європейського способу життя. "Ми ж з Вами розуміємо, що Євро-2012, яке буде у нас тривати близько двох тижнів, не є самоціллю як такою. Це прекрасна, блискуча можливість підбадьоритися і спробувати наблизитися на крок до найкращого, якщо не сказати до європейського способу життя. Тому будівництво об'єктів соціальної інфраструктури, готелів, благоустрій вулиць, площ, оновлення реклами і тимчасових споруд, і так далі - все це прекрасна можливість дати місту деяке нове звучання, яке буде і після Євро-2012", - сказав головний архітектор столиці.

Усі відповіді С.Целовальника на питання читачів порталу >>>

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини