RU

У Києві хочуть побудувати 26 нових станцій метро до 2020 року

26.07.2011, 10:50
У Києві хочуть побудувати 26 нових станцій метро до 2020 року - Фото
2687f5a23addcd4d3fc08828c329158c.jpg

У Києві хочуть побудувати 26 нових станцій метро до 2020 року

Міністерство інфраструктури України підготувало проект розпорядження Кабінету міністрів України "Про схвалення Концепції Програми будівництва і розвитку мережі метрополітенів на 2011-2020 роки", згідно з якою в столиці передбачається збільшити експлуатаційну довжину ліній київського метрополітену на 37,6 км.

Як повідомляє прес-служба міністерства, схвалення концепції дозволить розробити на її основі Державну програму будівництва і розвитку мережі метрополітенів на 2011-2020 роки, виконання завдань якої дозволить забезпечити потребу населення Києва, Дніпропетровська, Донецька і Харкова, а також їх приміських районів у високоякісних і доступних перевезеннях.

Зокрема, в мережі столичного метрополітену пропонується додатково ввести в експлуатацію 26 станцій, чотири пересадкових вузли, два входи (виходи) на діючих станціях, другу чергу електродепо "Харківське", три електродепо, майстерні з ремонту ескалаторів, шлях для обкатки вагонів довжиною 1,2 км і тягову підстанцію.

У Дніпропетровську заплановано ввести в дію другу пускову дільницю метрополітену від станції "Вокзальна" до станції "Жовтнева" в складі трьох станцій протяжністю 4,01 км, завдяки якому центр міста буде сполучений з могутнім транспортним вузлом. Згідно з розрахунками, сумарна річна економія витрат на експлуатацію міського наземного транспорту з урахуванням зменшення тривалості поїздок пасажирів у разі експлуатації метрополітену складе близько 9,1 млн. грн.

Згідно з концепцією, послідовність будівництва і введення в експлуатацію пускових комплексів Пролетарсько-Київської лінії Донецького метрополітену буде переглянуто з урахуванням сучасної потреби міста в транспортуванні пасажирів через центральну частину міста до залізничного вокзалу і Міжнародного аеропорту "Донецьк".

У Харкові, згідно з положеннями Концепції, заплановано ввести в експлуатацію ділянку Олексіївської лінії від станції "Олексіївська" до станції "Перемога" протяжністю 0,61 км з однією станцією і від станції "Метробудівників ім. Г.І. Ващенка" до станції "Одеська" протяжністю 3,47 км в складі двох станцій; ділянок Салтовської лінії від станції "Історичний музей" до станції "Площа Урицького" протяжністю 2,1 км з однією станцією і від станції "Героїв труда" до станції "Дружби народів" протяжністю 1,7 км з однією станцією. Крім того, в Харкові пропонується побудувати електродепо для обслуговування рухомого складу Олексіївської лінії і почати будівництво ділянки між станціями "Героїв труда-2" та "Індустріальна-2" протяжністю 9,5 км в складі п'яти станцій.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини