RU

У Києві демонтують зовнішню рекламу

01.07.2011, 15:57
У Києві демонтують зовнішню рекламу - Фото
f70f4de29bf9a0c7136dc6ee2857bfaf.jpg

У Києві демонтують зовнішню рекламу

У червні в столиці демонтували 30 рекламних конструкцій, встановлених без дозволів. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Київської міської держадміністрації (КМДА).

Зокрема, демонтовані 11 рекламних вивісок, дев'ять баннерів, чотири об'ємно-просторових конструкції, чотири кронштейни, щит і лайтпостер.

"У червні наші фахівці демонтували незаконні об'єкти, в основному, в спальних районах. Але в липні ми зосередимося на центральній частині Києва", - зазначив директор КП Київреклама Олег Титаренко.

Дозволи на установку нових рекламних конструкцій в центрі міста зараз не надаються, оскільки до 1 вересня діє мораторій, встановлений Меморандумом, підписаним між КМДА і операторами зовнішньої реклами.

"Ми не продовжуємо дозволу на установку наземних рекламних конструкцій в центрі міста. Замість цього КМДА пропонує операторам місця в тих зонах, де мораторій не діє", - пояснив заступник глави КМДА Олександр Пузанов.

З його слів, такий підхід дозволяє місту не втрачати надходжень до бюджету від розміщення зовнішньої реклами. В залежності від розташування, в середньому рекламна вивіска приносить столиці до 15 тис. грн. на рік, щит - до 19 тис. грн., баннер - більше 44 тис. грн., а конструкція на даху - більше 62 тис. грн.

Нагадаємо, з початку року в столиці демонтовано більше 320 незаконних рекламних конструкцій.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини