RU

У Києві демонтували майже 150 кіосків

10.03.2010, 15:30

Майже 150 нелегальних кіосків демонтували у Києві з початку року. До того ж майже третина МАФів у столиці розміщена незаконно. Про це заявив начальник ГУ контролю над благоустроєм Київської міськдержадміністрації Роман Гладуняк в інтерв'ю газеті "Хрещатик".

"МАФи "поза законом" часто є небезпечними для міста. Для торгівлі, звичайно, необхідно могутнє енергоустаткування - холодильники, печі, освітлення. Ось і підключаються власники до електромережі самовільно, створюючи пожежну небезпеку", - зазначив Р.Гладуняк.

Так, за його словами, кіоски були демонтовані у Подільському, Дніпровському, Голосієвському, Дарницькому і Солом’янському районах столиці.

Нагадаємо, у липні 2008 року Київрада прийняла рішення про впорядкування розміщення кіосків. Цим рішенням передбачається централізувати повноваження з розміщення цих торгових об'єктів на міському рівні.

Пізніше в.о. начальника Головного управління з благоустрою Київської міськдержадміністрації Віктор Кунц заявляв, що у столиці буде демонтовано 400 кіосків, які були встановлені після прийняття цього рішення міськради.

Водночас секретар Київради Олесь Довгий зазначав, що кіоски необхідно привести до європейських стандартів і визначити перелік товарів, які можуть у них реалізовуватися. За його словами, можливо, цей перелік обмежиться продажем хліба, кольорів і преси.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини