RU

У Києві будуть пилососити тротуари

26.11.2008, 14:55

Столична влада презентувала 23 одиниці спецтехніки різного призначення. Деякі машини вже встигли попрацювати на дорогах міста і об'єктах будівництва.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації, генеральний директор КК "Київавтодор" Георгій Глинський зазначив: "У цьому році дороги будуть посипати новим реагентом - кальцієм-хлором, який дає мінімальне навантаження на екологію міста".

За його словами, протягом 10 місяців 2008 року столична влада придбала 45 одиниць комунальної техніки. До кінця року надійдуть ще 18 одиниць техніки, зокрема, 4 розкидачі солі із запрограмованою системою дозування реагентів і вакуумний пилосос для прибирання тротуарів. "Серед нових машин є причіпні машини "Магнум" для ремонту ям на дорогах, могутні дорожні комбіновані машини зі змінним обладнанням - як для поливу, так і для посипання доріг реагентами, і вакуумні підметально-прибиральні машини "ШМІДТ", - розповів Г.Глинський.

Крім того, кожне дорожнє управління отримало по автомобілю "Дорожня служба", обладнаному перетворювачем напруження і набором професійних електороінструментів для виконання оперативних дорожніх робіт.

Усього в міському арсеналі 1600 одиниць комбінованої прибиральної техніки для прибирання столиці в літній і зимовий періоди. Прибиранням міста займаються 4,5 тис. осіб щодобово залежно від погодних умов. Понад 120 водіїв на спецтехніці працюють у кожному районі столиці.

КК "Київавтодор" звертається до водіїв міста з переконливим проханням паркувати своє авто таким чином, щоб вони не заважали працівникам підприємства прибирати сніг зі столичних доріг.

Нагадаємо, в минулому році до роботи в зимовий час, згідно з дорученням Київського міського голови Леоніда Черновецького, було підготовлено 313 одиниць снігоприбиральної техніки, яка знаходилася в стані цілодобової готовності. Крім того, в наявності було 34 тис. тонн технічної солі. Також у минулому році КК "Київавтодор" закупила на 47 млн. грн. сучасної снігоприбиральної техніки, якої в Україні ще не було.

Новини столиці >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини