RU

У Києві 12 будівель розмалюють графіті

23.11.2010, 17:50

12 фасадів київських будівель розмалюють графіті. Найкращі ескізи виберуть на бліц-конкурсі. Про це йдеться у розпорядженні Київської міської держадміністрації від 10 листопада.

Зокрема графіті прикрасять будівлі за такими адресами: вул. Анрі Барбюса, 5; бул. Дружба народів, 3, 3-а, 3-б; вул. Червоноармійська, 80; вул. Гончара, 9; вул. Гоголевска, 32-а; вул. Златоустівська, 20; вул. Стрілецька, 4; Лаврський провулок, 9 і вул. Урицького, 8, 16.

Тематика для графіті: Євро-2012, казки, абстракція, дизайн написів, РХ-об'ємний стиль. Конкурсанти також могли запропонувати свою тематику.

Підсумки конкурсу повинні бути підбиті сьогодні.

До складу журі увійшли 11 осіб, зокрема: головний архітектор Києва Сергій Целовальник, директор Київської міської галереї "Лавра" Аїда Джангірова, радник мера Києва Ігор Добруцький, а також художники Ілля Чичкан і Олександр Ройтбурд.

Автору або авторському колективу, який посяде перше місце, віддається перевага для подальшого розроблення і реалізації ідеї за домовленістю з організатором конкурсу.

Нагадаємо, раніше художники почали прикрашати графіті підземні переходи зупинок швидкісного трамвая, а також фасад арт-галереї "Лавра".

До того ж у мерії обіцяли, що перші картини повинні з'явитися весною, коли будуть нормальні умови для проведення робіт.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини