RU

У День Перемоги по Хрещатику пройде військова техніка часів ВВВ

05.05.2011, 11:55

У День Перемоги колона військової техніки часів Великої Вітчизняної війни пройде від Бессарабської площі до Майдана Незалежності. Під час "Маршу Перемоги", зокрема, на головну вулицю столиці планується вивести БТР, танк Т-34, автомобілі "Віліс", ГАЗ-67 з гарматами ПТА і ЗІС-5 з гарматою ЗІС-3.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міської державної адміністрації, також святковим маршем по центру міста пройдуть рота барабанщиків Київського військового ліцея ім. І.Богуна, знаменна група з штандартами чотирьох Українських і Партизанських фронтів, рота Почесної варти Збройних Сил України, Київський академічний муніципальний духовий оркестр, колона барабанщиць Будинку профтехосвіти, колона воїнів-афганців і колони, сформовані представниками кожного з десяти районів столиці. Залучиться до Маршу і колона учасників команди Києва, які змагатимуться за свою перемогу в танцювальному шоу "Майдан’s". В офіційній колоні маршу очікується участь керівництва держави і міста.

Нагадаємо, у День Перемоги відбудеться святковий хід, урочистий мітинг, військово-історичний фестиваль "Велика Перемога. Травень 45-го" і масове театралізоване концертне дійство "Ту славну весну не забути довіку" за участю ветеранів війни і жертв нацистського переслідування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини