RU

У чотирьох районах Києва відключають гарячу воду

04.06.2009, 09:06

З 15 до 29 червня 2009 року частково у Дніпровському, Деснянському, Оболонському і Подільському районах (Куликове поле, Лісовий, Комсомольський, Троєщина, Вигурівщина, Оболонь, Мінський, Воскресенка, Райдужний, Кибальчича, Лівобережний (частково), Микільська Слобідка, Виноградар) будуть проводитися випробування теплових мереж. У зв'язку з цим постачання гарячої води буде припинено, починаючи з 18:00 14 червня.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в АК "Київенерго", мають бути повністю відключені від теплових мереж зони в районі вулиць:

  • Оболонський район - вул. ВВишгородської, Резервної, Полупанова, Полярної, Вербової, Дегтяренка, Богатирської, Московського проспекту, пр. Героїв Сталінграда, вулиць Озерної, Північної, Прирічної, Закревського, Пухівської, проспекту Ватутіна;

  • Деснянський район - просп. Ватутіна, вулиць Бальзака, Радунської, Милославської, Закревського, Крайньої, Меліоративної, Миропільської, Братиславської, Волкова, Лісового проспекту, вулиць Маршала Жукова, Кіото, Червоногвардійської, Мурманської, Магнітогорської, Попудренка (частково), провулків Червоногвардійського та Магнітогорського;

  • Дніпровський район - просп. Ватутіна, вулиць Братиславської, Стальського, Курнатовського, Червоногвардійської, Усенка (частково), Попудренка (частково), Микільсько-Слобідської, Челябінської (частково), Мильчакова, Луначарського, Андрія Малишка, проспектів Броварського, Визволителів, бульвару Перова, вулиць Райдужної, Вершигори;

  • Подільский район - Радянської України, Межового провулку, вулиць Червонопільської, Западинської, Мостицької, Новомостицької, просп. Правди.

У разі виникнення пошкоджень теплових мереж подавання гарячої води затримуватиметься на час, необхідний для їх ремонту, про що буде додатково повідомлено житлово-експлуатаційні організації.

Власники підвальних та напівпідвальних приміщень, в яких або поруч з якими проходять теплові мережі, мають вжити заходів щодо збереження матеріальних цінностей у разі пошкодження теплових мереж.

"Київенерго" попереджає також, що на вулицях, у садибах, підвалах будинків, де проходять теплові мережі, можуть виникнути пошкодження підземних трубопроводів з провалинами та викидом гарячої води на поверхню.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини