RU

У Черновецького відхрестилися від наказу про "стеження" у школах

14.06.2010, 17:50

Ні мер Києва, ні столична міськадміністрація, ні ГУ освіт і науки не давали доручень про призначення відповідальних осіб за надання інформації про громадське життя працівників сфери освіти. Про це заявив заступник мера Києва Віталій Журавський.

"У столиці ніхто не збиратиме інформацію про громадське життя педагогів. Міська влада не давала і не могла давати такі доручення головам райдержадміністрацій. Наказ начальника управління освіти Святошинського району Галини Терпілівської - прикрий випадок, результат безвідповідальної самодіяльності", - заявив В.Журавський, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі столичної мерії.

Чиновник також підписав наказ ГУ освіти і науки КМДА, за яким скасував наказ Святошинського управління освіти від 22 квітня 2010 N114 "Про призначення відповідальних за надання інформації", який виданий з порушенням законодавства.

"Такий випадок стався тільки у Святошинському районі. Тому я звернувся до глави Святошинської райдержадміністрації Володимира Мазепи з проханням розглянути питання відповідності посади начальника районного управління освітою Галини Терпілівської і не допустити в майбутньому видання наказів, які порушують права громадян", - додав В.Журавський.

Нагадаємо, раніше Харківська Хельсинська правозахисна група оприлюднила наказ управління освітою Святошинської районної у Києві державної адміністрації "Про призначення відповідальних за надання інформації". Згідно з документом, педагоги мають інформувати владу про всі суспільно-політичні заходи у школах.

Віталій Журавський: біографія та добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>
Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини