RU

У Черновецького обіцяють не знижувати зарплату вчителям

19.05.2010, 11:50

Надбавки для столичних вчителів у новому бюджетному році будуть збережені. Про це заявив заступник мера Києва Віталій Журавський.

"Цього року, як і минулого, столичні працівники сфери освіти також будуть отримувати надбавки. Ми ніколи не підемо на те, щоб знизити заробітну плату і погіршити рівень життя вчителів. Це категорія людей, яку ми завжди будемо підтримувати і захищати, адже саме в їхніх руках майбутнє нашої держави - наші діти", - зазначив чиновник, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі київської мерії.

За словами В.Журавського, оскільки навчальні заклади належать до комунальної власності територіальної громади районів Києва, оплата праці вчителів здійснюється через районні бюджети.

"Перебої у деяких районах з виплатою стимулюючих надбавок були пов'язані з тим, що у Києві цього року тривалий час не було бюджету на поточний рік, - пояснив В.Журавський. - Тільки після прийняття основного фінансового документа держави Київська міська рада 14 травня 2010 року прийняла бюджет столиці. І тільки тепер ми отримали змогу планувати витрати на сферу освіти, зокрема і на виплату надбавок".

Чиновник також наголосив, що абсолютно усі працівники сфери освіти в столиці будуть отримувати зарплату не менше, ніж минулого року.

Віталій Журавський: біографія та добірка новин>>>
Черновецький і його команда: добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини