RU

У Черновецького хочуть забрати зоопарк

02.06.2010, 14:50

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України виступає за виведення Київського зоопарку з підпорядкування столичної міськадміністрації і Міністерства культури і туризму. Про це на брифінгу заявив заступник начальника Державної заповідної служби Ігор Іваненко.

"Зоопарк цінний як заповідна територія, на якій розташований унікальний дендрологічний комплекс, рідкісні і типові для України види тварин, багато з яких занесені у Червону книгу України. Все це - сфера діяльності Мінприроди", - зазначив І.Іваненко, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі міністерства.

У свою чергу директор Департаменту природних екосистем і біобезпеки Микола Мовчан наголосив, що зоопарки повинні бути не тільки місцями масового відпочинку, але й виконувати функцію відтворення тваринного і рослинного світу.

Нагадаємо, останні декілька місяців ознаменувалися чергою смертей у Київському зоопарку. Так, минулої неділі у зоопарку помер бізон. Фахівці зоосаду вважають, що смерть тварини невипадкова. Крім того, 25 травня у звіринці помер верблюд. Причиною смерті тварини, за словами директора зоопарку Світлани Берзіної, стало отруєння. Також 26 квітня помер азіатський слон Бой. С.Берзіна стверджує, що тварину отруїли. За її словами, причиною смерті слона могла стати токсична отрута, яка спричиняє порушення згортання крові. На початку травня у столичному зоопарку заявили, що невідомі намагалися отруїти яків.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини