RU

У Черновецького боротимуться з розлученнями

24.06.2010, 16:50

Київська влада активізує роботу з впровадження Програми підготовки молоді до сімейного життя. Про це заявила в.о. заступника Київської міськадміністрації Алла Шлапак.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі мерії, А.Шлапак зазначила, що питання підготовки молоді до сімейного життя стає все дедалі актуальнішим, оскільки статистика останніх років невтішна - з року в рік кількість розлучень зростає і перевищує кількість укладених шлюбів.

"Метою програми є підготовка до сімейного життя, а саме: навчання молоді, яка готується до вступу у шлюб, налагодження сімейних відносин, розвиток моральності серед молоді, попередження насильства у сім'ї, запобігання розлученням", - зазначила А.Шлапак.

Чиновниця також повідомила, що молодих людей до вступу у шлюб готуватимуть психологи, фізіолог, лікар, соціальний працівник і представник духовенства. У Програму включені сім занять з психології сімейного життя, два заняття з планування сім'ї, по одному заняттю з соціально-правового захисту сім'ї і молоді, християнські цінності у житті подружжя, зустрічі з батьками.

Заняття з молодими парами проходять у Центрі соціально-психологічної допомоги (вул. Новодарницька, 26) і у Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57, кімн. 103).

Дата початку курсів: 2 серпня, 6 вересня, 4 жовтня, 1 і 22 листопада.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>
Демографічна ситуація: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини