RU

У БЮТ заявляють, що київських школярів "об'їдають"

24.01.2011, 15:25
У БЮТ заявляють, що київських школярів
6febdb9261328b9743bfa1085fe876b1.jpg

У БЮТ заявляють, що київських школярів "об'їдають"

Половина бюджетних коштів, передбачених на харчування київських школярів, списується на накладні витрати (транспортування, зарплати постачальникам тощо).

Як передає прес-служба партії "Батьківщина", про це заявив Віктор Наумко - депутат Київради від БЮТ, голова тимчасової контрольної комісії з перевірки використання приміщень і якості харчування учнів у навчальних закладах Києва.

Згідно з повідомленням, контрольна комісія зробила висновок про необхідність зменшення накладних витрат під час закупівель продуктів харчування для дітей.

Депутат також стурбований практикою закупівель продуктів харчування для київських школярів за завищеними цінами. "М'ясо однієї і тієї ж якості в одних районах закуповується по 25-27 гривень, а в інших - по 60", - зазначив В.Наумко.

На думку депутата, це приводить до недостатнього харчування школярів у тих районах Києва, де тендерні комітети працюють непрозоро.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням Київміськадміністрації у 2010-2011 навчальному році безкоштовно харчуються всі учні 1-4 класів, а також учні-сироти і діти з малозабезпечених сімей усіх класів навчання.

Блок Юлії Тимошенко: добірка новин>>>
Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини