RU

У БЮТ назвали новий склад фракції у Київраді

14.09.2010, 17:20

До складу депутатської фракції, яка уповноважена представляти БЮТ у Київраді, входять 14 депутатів.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, зокрема, до складу депутатської фракції, яка уповноважена представляти БЮТ у Київраді, входять такі депутати: Тетяна Меліхова, Сергій Мельник, Володимир Семинога, Володимир Кобельов, Віктор Наумко, Володимир Науменко, Ігор Солошенко, Микола Лукьянюк, Владислав Ярцев, Олег Медведєв, Микола Мельник, Інна Новак, Дмитро Нікульшин і Олександр Бригинець.

"Партія "Батьківщина" обурена відвертими рейдерськими атаками проти нашої політичної сили і повідомляє, що сьогодні депутатська фракція БЮТ у Київраді на чолі з Тетяною Меліховою визнана правонаступною", - йдеться у повідомленні.

У БЮТ також зазначили, що про це рішення ради Блоку оголосять на черговому пленарному засіданні Київради.

Нагадаємо, раніше глава Київської міської організації партії "Батьківщина" Анатолій Семинога заявляв про рейдерську атаку на Блок Юлії Тимошенко і партію "Батьківщина" з метою позбавити громадян права вибору на місцевих виборах.

У свою чергу лідер парламентської фракції БЮТ-Батьківщина Іван Кириленко пообіцяв, що політсила зробить все, щоб не допустити рейдерського захоплення своєї фракції у Київраді.

Робота Київради: добірка новин>>>
БЮТ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини