RU

ЦВК готується до виборів у райради Києва

03.09.2010, 16:20

Вибори у районні ради міста Києва, згідно з чинним законодавством, відбудуться. Про це сьогодні журналістам заявив глава Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал.

Відповідаючи на питання, чи відбудуться вибори у райради Києва, В.Шаповал зазначив, що ЦВК сьогодні оголосив проведення таких виборів. "На сьогоднішній момент такої проблеми немає, і питання таке не стоїть, звичайно", - наголосив він.

Уточнюючи, що буде у випадку, якщо парламент підтримає звернення Київради про ліквідацію райрад у столиці, глава ЦВК зазначив: "Якщо таке рішення буде прийнято, тоді будемо коментувати. Я же не прогнозист, я правозастосовувач, і застосовую ті норми, які є сьогодні. Якщо завтра будуть змінені які-небудь норми закону, я буду застосовувати їх".

Нагадаємо, 25 серпня Київрада розглянула і затвердила звернення до Верховної Ради щодо внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" і питання проведення організаційно-правових заходів щодо оптимізації структури Київської міської держадміністрації. Мета цих змін - ліквідація районних рад у столиці.

Місцеві вибори – 2010: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини