RU

Цього року в Києві відремонтують 31 навчальний заклад

21.07.2008, 12:39

На капітальний ремонт навчальних закладів цього року передбачено 12 млн. 579,6 тис. грн. - Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження про затвердження переліку об'єктів капітального ремонту на 2008 рік. Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталій Журавський.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, В. Журавський зауважив: "Цього року планується відремонтувати 31 навчальний заклад. Зокрема, це 4 корпуси Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка, приміщення Київського спортивного інтернату, Київський Палац дітей та юнацтва, Міжнародний центр дитячо-юнацького туризму, Київський міський будинок вчителя, Київське вище професійне училище будівництва та автотранспорту тощо".

Чиновник також додав, що на сьогодні вже ухвалено перелік об'єктів капітального ремонту Головного управління у справах сім'ї та молоді. На це в бюджеті міста заплановано 670,1 тис. грн. Зокрема, цього року відремонтують приміщення Київського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, Київського міського центру сім'ї "Родинний дім" та корпус N1 Центру соціального розвитку підлітків та молоді "Зміна".

Нагадаємо, на освітню галузь цього року передбачено виділити 300 млн. 730 тис. грн.

Досьє на Леоніда Черновецького >>>

Досьє на Віталія Журавського >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини