RU

Центром Київської області пропонують зробити Ірпінь

04.06.2010, 13:35

Голова Київської обласної ради Олександр Качний виступає за перенесення центру Київської області в Ірпінь. Про це він заявив в інтерв'ю газеті "Лівий берег".

"Усі наші служби "розпорошені" по Києву: і в центрі, і на околицях. Роботі це не сприяє. По суті справи, ми говоримо не про перенесення, а про те, що в якомусь місті має бути створений офіс-центр для Київської області, де будуть розташовані всі управління.
Зараз ми розглядаємо декілька варіантів. Найцікавіший, на мою думку, - Ірпінь", - зазначив О.Качний.

Свою думку він пояснив тим, що Ірпінь фактично є містом-супутником Києва. "Від Хрещатику до центру Ірпіня - 27 км. Якщо вишикується 4-полосна дорога Ірпінь-Київ, жодних проблем взагалі не буде", - заявив голова Київської облради.

О.Качний також уточнив, що будівництво такого офісного приміщення можна здійснити за рахунок продажу на аукціоні належних області площ у Києві.

Нагадаємо, раніше губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк ініціював перенесення адміністративного центру області з Києва в інше місто і заявляв, що це матиме тільки позитивні наслідки. Він також допускав, що новим центром Київської області може стати Біла Церква.

Водночас у Кабінеті Міністрів заявили, що розглядати таку ініціативу не збираються.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини