RU

Центр Києва відключать від гарячої води з 3 липня

22.06.2012, 11:08
Центр Києва відключать від гарячої води з 3 липня - Фото
0b6f21e95495c4aaadd5a22bb2989286.jpg
Гаряче водопостачання буде тимчасово призупинено в центральній частині Києва з 18:00 3 липня. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Київенерго.

Випробування теплових мереж будуть здійснюватися в межах вулиць Старовокзальної, Жилянської, Златоустівської, проспекту Перемоги, вулиць Павлівської, Дмитрівської, Полтавської, Пимоненка, Студентської, Дончука, Кудрявського узвозу, вулиць Кудрявської, Вознесенського узвозу, Киянівського провулку, Андріївського та Володимирського узвозів, вулиць Грушевського, Інститутській, Шовковичній, Богомольця, Первомайського, Печерського узвозу, вулиць Мечникова, Госпітальної, Еспланадної, Руставелі, Короленківської, Гайдара, уздовж річки Либідь.

Подача гарячої води після випробувань може затримуватися на час, необхідний для усунення виявлених пошкоджень. Київенерго додатково повідомить про це житлово-експлуатаційні організації (ЖЕО).

Також в компанії попереджають про можливість пошкодження підземних трубопроводів з виникненням провалів і викидів води на поверхню, що може статися на вулицях і в підвалах будинків, де пролягають теплові мережі. Тому киян просять дотримуватися правил безпеки і при виявленні провалів або появі води або пари на поверхні ні в якому разі не наближатися до них.

Випробування проводитимуться тепломережною водою, охолодженою до температури не вище 40 градусів, з підвищеним на 25% тиском, що відповідає нормативам. Це дозволить виявити і ліквідувати максимально можливу кількість пошкоджень, запобігши, таким чином, їх поява під час опалювального сезону. Під час щорічних випробувань тепломереж Київенерго не нараховує плату за споживання теплової енергії житловим організаціям для отримання гарячої води.

Нагадаємо, з 25 червня по 9 липня без горячої води залишаться жителі Микільської й Південної Борщагівки.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини