RU

Центр Києва залило кип'ятком

29.10.2010, 17:30

Сьогодні о 13:10 на вулиці Анрі Барбюса у центрі Києва стався прорив магістрального трубопроводу діаметром 700 мм, внаслідок чого вулиці залило водою.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі АК "Київенерго", у зону пошкодження потрапили понад 900 будинків по вул. Хрещатик, Червоноармійська і частково бул. Лесі Українки. З метою найшвидшої локалізації пошкодження було прийнято рішення перемкнути третю магістраль на ТЕЦ-5. Менше, ніж через годину, о 13:55, пошкодження було локалізоване, фахівці "Київенерго" почали відновлювати гідравлічний режим і стабілізувати тиск на теплоцентралі.

Водночас у зону локалізації потрапили тільки 10 житлових будинків і п'ять відомчих, прилеглих до місця пошкодження.

"Київенерго" вже приступила до ремонту цього масштабного пориву. Протягом доби ми сподіваємося відновити гаряче водопостачання і опалювання споживачів. Причиною цього пошкодження, за попередніми даними, стала зовнішня корозія тепломережі, яка була закладена в грудні 1971 року і давно перевищила нормативний термін експлуатації, - 25 років", - зазначив перший заступник технічного директора - головний інженер АК "Київенерго" Юрій Гладишев.

За даними представників швидкої допомоги і МНС, які прибули на місце події, громадяни по допомогу не зверталися, наголосили в енергокомпанії.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>
АК "Київенерго": довідка та добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини