RU

Трьом районам Києва обіцяють повернути гарячу воду сьогодні

30.07.2012, 17:55
Трьом районам Києва обіцяють повернути гарячу воду сьогодні - Фото
f7ec3b355b82e3c4ae5931e0ac724ce2.jpg
ПАТ Київенерго отримала додаткові обсяги (ліміти) газу для теплоелектроцентралі № 6, тому жителі трьох київських районів отримають гарячу воду впродовж доби 30 липня (виняток - будинки, де водопостачання відсутнє через пошкодження або реконструкції тепломереж).

"Газ потрібен для запуску в роботу енергоблоку, який виробляє електричну енергію. Саме завдяки запуску енергоблоку в свою чергу стало можливим виробництво теплової енергії. Це дозволяє відновити гаряче водопостачання жителям частини Дніпровського, Деснянського та Оболонського районів столиці", - йдеться на сайті Київенерго.

Нагадаємо, 23 липня 2012 року газопостачальна організація обмежила обсяги газу для ТЕЦ-6. Через це неможливо було відновити гаряче водопостачання після проведення випробувань тепломереж в частині Дніпровського, Деснянського та Оболонського районів.

Заборгованість Київенерго за спожитий газ, згідно з повідомленням компанії, станом на 1 липня становила 2,8 млрд. грн., а заборгованість бюджету перед Київенерго по різниці між чинними тарифами на теплову енергію і собівартістю її виробництва - 3,328 млрд. грн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини