RU

Тролейбуси у Києві хочуть замінити автобусами

18.05.2010, 13:40

Тролейбуси, що прямують на пожвавлених магістралях у Києві, хочуть замінити автобусами. Про це заявив директор інституту "Київдормостпроект" Володимир Горобцев під час "круглого столу" "Концепція стратегічного розвитку Києва: основні положення" в інформаційному агентстві ЛІГАБізнесІнформ.

"У світі тролейбус - курортний вид транспорту. Це екологічно чистий транспорт, але створює затори. Тому його краще замінити автобусом", - сказав В.Воробйов.

Він також уточнив, що у Києві будуть закриті не всі тролейбусні маршрути. "Ми зробимо аналіз наявних маршрутів. Там, де вони не заважають іншому транспорту і не створюють пробок і заторів, вони залишаться", - зазначив директор інституту "Київдормостпроект".

Водночас В.Воробйову складно було назвати кількість тролейбусних маршрутів, які можуть бути закриті. "До кінця року при нормальному фінансуванні робіт за Генпланом ми конкретно зможемо відповісти на питання, де тролейбуси залишаємо, а де прибираємо. Поки це тільки концепція", - сказав він.

Нагадаємо, раніше начальник УДАІ Києва Анатолій Курінний заявляв, що маршрутки у Києві треба замінити автобусами і тролейбусами.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини