Трьох працівників Музичного театру на Подолі судитимуть

19.08.2017, 15:45
Трьох працівників Музичного театру на Подолі судитимуть - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

Посадових осіб Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва підозрюють в службових злочинах

Київська місцева прокуратура спільно з Подільським управлінням поліції проводить досудове розслідування фактів розкрадання майна Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва, грубого порушення трудових прав артистів театру та інших злочинів, скоєних керівництвом театру. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

18 серпня 2017 р. було завершено досудове розслідування та передано до суду обвинувальний акт на помічника головного балетмейстера театру, який звинувачується в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).

У повідомленні сказано, що він з січня 2012-го по липень 2016 року не вказував в фінансово-господарських документах факт відсутності на робочих місцях артистів балету, які перебували в цей час за межами України.

Таким чином, з бюджету Києва безпідставно виплачувалася зарплата на суму понад 190 тис грн.

Це вже третя посадова особа Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва, обвинувальний акт щодо якої прокуратура направила до суду.

У червні 2017-го до суду було направлено обвинувальний акт проти директора театру і репетитора з балету, які звинувачуються у привласненні коштів та службовому підробленні, тобто у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України.

4 листопада 2016 року Господарський суд Києва повернув у власність столичної громади будівлю Музичного театру на Подолі

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих