RU

Троєщина замість метро отримала швидкісний трамвай

24.10.2012, 16:41
Троєщина замість метро отримала швидкісний трамвай - Фото
Київ, Лівий берег
Голова уряду Микола Азаров ознайомився з реконструкцією і добудовою швидкісної трамвайної лінії на житловому масиві Троєщина в Києві від вул. Милославській до пересадочного вузла на міську кільцеву електричку.

Як повідомляє прес-служба уряду, Азаров проїхав за маршрутом швидкісного трамвая, який відкриється для пасажирів з 6:00 25 жовтня.

Жителі Троєщини зможуть купувати комбінований квиток на проїзд в швидкісному трамваї і міській електричці, вартість якого складе дві гривні за проїзд на двох видах транспорту. Це на 1,2 грн. дешевше, ніж купувати окремо квиток на трамвай та міську електричку.

Реконструкцію та добудову трамвайної лінії на житловий масив Троєщина почалася 21 листопада 2011 року. Кошторисна вартість проекту склала 245,7 млн.грн.

Прем'єр також зазначив, що будівництво 12 станцій київського метрополітену на житловому масиві Троєщина закінчать через 4-5 років. "Якщо все буде добре - років за 4-5 ми побудуємо метро на Троєщину", - сказав Азаров. Він підкреслив, що в кінці 2012 року - початку 2013 року буде завершено будівництво лінії метрополітену в напрямку житлового масиву Теремки, після чого столичні метробудівці розпочнуть реалізацію проекту з будівництва метро на Троєщину.

Нагадаємо, четверта лінія метрополітену дозволить вирішити транспортну проблему для близько 500 тисяч жителів лівобережних районів Києва. Проектом передбачено будівництво 12 станцій, у тому числі два пересадочних вузла.

12 вересня в Києві було підписано угоду з Зовнішекономбанком Росії, який забезпечить фінансування будівництва метро на Троєщину.

Досье на Николая Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини