RU

Торговці спішно залишають київський радіоринок

02.07.2012, 11:59
Торговці спішно залишають київський радіоринок - Фото
Фото: 24.ua
По Києву повзуть чутки, що радіоринок "Караваєві Дачі" закривають. За словами торговців, облави на ринку почалися ще кілька тижнів тому.

"Два тижні тому почалися облави. То УБЕЗ приїжджав, то податкова, ще якісь служби. У деяких підприємців вилучили всю техніку, когось просто закрили, так що зараз не працює близько 20% місць ... Як тільки приїдуть, відразу ж будемо закриватися ... від гріха подалі", - цитує продавців Сегодня.

У міліції стверджують, що зайнялися плановою перевіркою, а в КМДА - що радіоринок закривати не збираються. "Йде планова перевірка, так як в цьому місці торгують контрафактною продукцією. Про результати перевірки говорити рано, тому що багато торговців, боячись перевірки, закривають павільйони і виїжджають", - зазначив начальник Центру громадських зв'язків ГУ МВС у Києві Ігор Михалко.

Відзначимо, за даними ЗМІ, приблизно 80% крадених в Києві мобільних телефонів можна знайти на радіоринку біля залізничної станції "Караваєві Дачі". Тут продаються радіодеталі, мікросхеми, комплектуючі до комп'ютерів і для супутникового телебачення, радіостанції, мобільні телефони, яких може не бути в офіційному продажі. Також реалізуються б.у. електронні пристрої, дозиметри, компоненти "розумного будинку", схеми, ізолятори, провідники, тематична література і CD/DVD.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини