RU

Томенко написав Попову про небезпеку вертолітного майданчика

05.01.2012, 14:41
Томенко написав Попову про небезпеку вертолітного майданчика - Фото
Микола Томенко
Заступник голови Верховної Ради Микола Томенко направив звернення голові Київської міськдержадміністрації Олександру Попову з проханням надати інформацію щодо того, які об'єкти і за яким проектом споруджуються в районі Паркової дороги в місті Києві. Томенко також поцікавився джерелами та обсягами фінансування зазначеного проекту.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі віце-спікера, він нагадав, що останнім часом у ЗМІ неодноразово висвітлювалася інформація про реалізацію проекту "Об'єкт інженерної та транспортної інфраструктури в районі Паркової дороги м. Києва". За даними ЗМІ, на даному об'єкті передбачається будівництво триповерхової будівлі, що містить вертолітний майданчик, підземний паркінг та різного роду розважальні комплекси.

Разом з тим, Томенко зазначив, що, незважаючи на численні повідомлення та відсутність офіційних коментарів від уповноважених органів, "виникає питання про законність та безпеку спорудження такого об'єкта в історичній частині столиці на схилах Дніпра".

На думку віце-спікера, будь-які будівельні роботи, не кажучи вже про проект такого масштабу, на цьому місці можуть призвести до непоправних наслідків: зсувів, втрати історичного вигляду міста тощо.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини