RU

Томенко пропонує Черновецькому піти або оформити інвалідність

10.02.2011, 15:55
Томенко пропонує Черновецькому піти або оформити інвалідність - Фото
f36db9ea0105bd1109edf84f085fe0da.jpg

Томенко пропонує Черновецькому піти або оформити інвалідність

Мер Києва Леонід Черновецький повинен або повноцінно працювати, або написати заяву про відхід, або оформити інвалідність. Про це заявив віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко (на фото).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі політика, за його словами у ситуації, що склалася, є декілька варіантів розвитку подій.

"Перший - Леонід Черновецький повинен сумлінно виконувати обов'язки Київського міського голови, що передбачає щоденну роботу, ведення сесії Київради, прийом громадян тощо. Це, як ми розуміємо, у принципі неможливо", - сказав М.Томенко.

Говорячи про другий варіант, політик зазначив: "Враховуючи те, що за останній рік майже півроку Черновецький або лікувався, або відпочивав, то згідно з трудовим законодавством, йому треба оформити інвалідність з усіма наслідками, оскільки він не здатний повною мірою виконувати свої обов'язки".

За словами віце-спікера, - третій варіант - Л.Черновецький пише заяву про відхід, а влада забезпечує проведення дострокових виборів у столиці.

Політик також наголосив, що згідно з останніми соціологічними даними близько 90% киян оцінюють діяльність мера негативно і не довіряють йому. "Заяву про звільнення Л.Черновецького написали 90% киян, але Черновецький знову домовився з владою", - сказав він.

За словами М.Томенка, меру Києва "вдалося прошантажувати владу можливими достроковими виборами у столиці у разі його відставки, а тому найближчим часом потрібно чекати меншої уваги правоохоронних органів до фактів розкрадання Києва "молодою командою" Черновецького".

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>
Микола Томенко: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини