RU

Тимошенко перетягла київську тарифну "ковдру" на себе

16.02.2009, 11:55

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко стверджує, що на останній сесії Київської міської ради її політична сила скасувала підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції.

"На останній сесії Київради якраз політична сила, яку я очолюю, по суті, змінила ситуацію і була ініціатором, і впровадила в дію скасування всіх незаконних рішень мера міста Києва, а також його команди щодо підвищення тарифів та іншого пригнічення бізнесменів. Думаю, ми й надалі будемо так рухатися", - сказала Прем'єр, яку цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

При цьому Ю.Тимошенко вкотре наголосила на необхідності усунення з посади голови Київської міськдержадміністрації Леоніда Черновецького. "Моя порада для всіх, чесно кажучи, не приводити людей з такими моральними якостями до влади... Бажано, щоб Черновецького і йому подібних політиків більше жодне голосування до влади не приводило", - підкреслила вона.

Нагадаємо, депутати Київради на засіданні у четвер скасували раніше прийняті рішення, які стосувалися організації малих архітектурних форм столиці, підвищення комунальних тарифів, створення міського патологоанатомічного бюро, підвищення плати з власників маршрутного таксі і організації перевезень пасажирів в міських автобусах.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини