RU

Термінал аеропорту Бориспіль здадуть в оренду

01.07.2011, 10:46
Термінал аеропорту Бориспіль здадуть в оренду - Фото
a6bff79ac0129f868789f95a2760d71d.jpg

Термінал аеропорту Бориспіль здадуть в оренду

Після введення в експлуатацію терміналу D міжнародного аеропорту Бориспіль термінал В здадуть під офіси. Про це газеті Сьогодні заявив директор аеропорту Антон Волов.

"Це поки плани, але ми можемо побудувати "авіаційне місто" з офісами, магазинами і паркінгами. Аеропорт має заробляти гроші не тільки на авіаційній діяльності (вона складає 80%). Прибуток від позаавіаційної діяльності дозволить нам робити знижки для авіакомпаній і таким чином залучати їх, і стати більш конкурентоздатними", - сказав Волов.

За його словами, новий термінал D буде здаватися в декілька етапів. У листопаді цього року його презентують, потім там будуть тестуватися і запускатися всі процеси. Під час Євро-2012 термінал буде приймати та відправляти рейси з європейськими вболівальниками. І вже наприкінці 2012 року остаточно запрацює.

На думку Волова, проект міжнародного терміналу необхідно доопрацьовувати, оскільки його готували ще п'ять років тому. До нього необхідно зробити дві прибудови на 36 тис. кв. м, які дозволять надалі перевести сюди всі як міжнародні, так і внутрішні лінії (лоу-кости та чартери залишаться в терміналі F), вважає гендиректор аеропорту Бориспіль.

Транспорт, логистика: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини