RU

Техогляд у Києві можна пройти у неділю

17.11.2009, 11:22

У всіх районних відділеннях ДАІ Києва у неділю організовано прийом з питань проходження техогляду.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі УДАІ ГУМВС України у Києві, незважаючи на те, що 15 грудня закінчується термін проходження ТО, цю процедуру не пройшли ще близько 40% автовласників.

"Тим водіям, хто зайнятий у робочі дні, ми пішли назустріч і окрім суботи організували прийом в районних відділах ДАІ з 9:00 до 15:00 у неділю", - відзначив начальник ДАІ Києва Анатолій Сиренко.

Він також порадив водіям не затягувати з процедурою проходження ТО і нагадав, що відповідно до чинного законодавства, за експлуатацію транспорту, який не пройшов техогляд у встановлений термін, передбачається штраф у розмірі від 340 до 425 грн.

У прес-службі ДАІ також відмітили, що одним з обов'язкових документів для проходження техогляду є документ про те, що автомобіль технічно справний. Для його видачі у столиці функціонують 43 акредитованих СТО, які мають право видавати відповідні протоколи перевірки технічного стану машин.

Крім того, на діагностичній станції ДАІ на вул. Туполєва, 19 можна не тільки перевірити технічний стан автотранспорту, але й повністю пройти всю процедуру ТО. При наявності протоколу і інших відповідних документів, можна також звернутися в районні відділення ДАІ.

Нагадаємо, раніше у столиці презентували першу станцію техогляду, на якій разом з протоколом можна отримати і талон.

Автомобільний ринок: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини