RU

Театр оперети у Києві може закритися

23.02.2011, 16:00

Київська міська держадміністрація не передбачила у міському бюджеті на поточний рік 20 млн. грн. для Київського національного академічного театру оперети. Якщо столична влада найближчими днями не вирішить проблеми недофінансування, театр оперети закриється. Про це заявив депутат Київради від БЮТ Олександр Бригінець.

"Колектив обурений тим, що зараз змушений отримувати лише 50% від передбаченої зарплати. Частина співробітників готова на екстремальні дії, які поки вдається стримувати керівництву театру обіцянками, що гроші ось-ось виділять. Але грошей немає і нинішнім варіантом змін до бюджету міста фінансування не передбачено", - заявив О.Бригінець, якого процитували в його прес-службі.

Глава комісії також звернув увагу на те, що не йдеться про 20% муніципальну надбавку, а про передбачені виплати, які є у всіх національних театрах. Якщо ж врахувати всі необхідні для доплати працівникам культури гроші, то сума складе близько 48 млн грн.

"Я би не радив владі грати з недоплатою цілих 50% зарплат. Це дуже важлива цифра для будь-якої сім'ї. Актори - відомі люди, і якщо вже зважаться на відвертий протест, їх, звичайно ж, почує і преса, і громадськість. Тоді рейтинг нової київської влади впаде ще нижче. Тому краще знайти необхідні гроші, або відверто сказати "місту такий театр не потрібен, живіть як хочете, шукайте статус державного або приватного, ми з себе відповідальність знімаємо", - сказав О.Бригінець.

Олександр Бригінець: біографія та добірка новин>>>
Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини