RU

Таксі втрачає популярність у Києві

24.04.2009, 10:41

Таксі у столиці переживає не найкращі часи. Так, у місті вже закрилися близько трьох десятків компаній, а ті, що залишилися, змушені знижувати тарифи.

Як передає ТРК "Київ", вже сьогодні ціни на послуги таксі у столиці знизилися мінімум на 20%. Причина - зменшення пасажиропотоку, оскільки під час кризи українці віддають перевагу громадському транспорту. Так, якщо раніше мінімальна вартість проїзду становила 25-35 грн., то зараз - 15-20 грн. Крім того, великі фірми, які давно працюють на цьому ринку, почали робити знижки для клієнтів.

За словами перевізників, сучасні тарифи у 2-3 рази нижчі економічно обґрунтованих. "Тариф має становити сьогодні близько 5 гривень. Але такого тарифу не знайдете ніде. Сьогодні тарифи можна навіть знайти від 1,75 грн. до 3-3,5 грн", - відзначив голова профспілки таксистів Василь Попик.

Наприкінці минулого року у Києві працювало більше як 100 компаній, в цьому році їх стало менше на третину. Насамперед, постраждали невеликі фірми з автопарком від 50 до 100 машин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у зв'язку з кризою кияни стали рідше ходити у торгові центри і робити покупки у них.

Фінансова криза: добірка новин>>>

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини