RU

Табачнику радять не жартувати з Київським політехом

26.10.2011, 15:16
Табачнику радять не жартувати з Київським політехом - Фото
8f9a236dccd103efdc9fd4e3e5472d99.jpg

Колишній міністр освіти, голова Громадської ради педагогів і вчених України, голова партії Справедливість Станіслав Ніколаєнко вважає ситуацію з усуненням з посади ректора НТУУ "КПІ" Михайла Згуровського вибухонебезпечною.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі партії Справедливість, Ніколаєнко закликав Міністерство науки і освіти, молоді і спорту України невідкладно оголосити конкурс на посаду ректора КПІ.

"Академік Згуровський - сильна особистість, професіонал, справжній вчений і педагог. Не можна через чиїсь примхи, амбіції звільняти таких керівників ВУЗів. Конкурс на заміщення посади ректора потрібно оголосити негайно", - зазначив Ніколаєнко.

З його слів, якщо міністерство спровокує конфлікт з Київським політехом, то зашкодить Україні, її міжнародному іміджу. "Взагалі з КПІ не можна жартувати", - заявив Ніколаєнко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що студенти НТУУ "Київський політехнічний інститут" пообіцяли влаштувати міністру освіти і науки, молоді і спорту України Дмитру Табачнику "Сталінград", якщо університету не дадуть вибрати ректора. Сьогодні студенти Київського політеха планують вийти на площу знань університету і примусити Міністерство освіти і науки, молоді і спорту надати КПІ право на самоврядування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини