RU

Свободівці виламали двері Київради перед початком засідання

22.05.2013, 11:45
Свободівці виламали двері Київради перед початком засідання - Фото
За словами Ігоря Мірошниченка, свободівці просто перешкоджають земельному дерибану

На засідання Київради в середу прийшли народні депутати від ВО Свобода. Намагаючись зайти до зали засідань разом з помічниками, депутати наткнулися на опір охорони, яка, ймовірно, не хотіла пропускати помічників, і виламали одну зі стулок дверей.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, згодом охорона таки пустила помічників. Глава охорони Київради повідомив журналістам, що помічників і не збиралися не пускати, просто хотіли, щоб вони пройшли спокійно, а не натовпом.

У той же час секретар Київради
Галина Герега попросила помічників депутатів вийти із зали, оскільки вони нібито не мають права там перебувати. "Сьогодні не буде відкрита сесія, поки зал не покинуть помічники народних депутатів. Я запрошую глав фракцій на нараду", - сказала вона.

Як пояснив народний депутат Ігор Мірошниченко, представники Свободи прийшли на засідання, щоб перешкодити земельному дерибану. На питання, яким чином вони це зроблять, він зазначив: "Будемо домовлятися. Якщо ні - будемо дивитися по ситуації".

Засідання Київради мало відкритися о 10:00. Сьогодні Київрада планує розглянути 264 питання, з яких 40 - загальних, 62 - про власність і 162 - з містобудування та землекористування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини