RU

Суд вирішить долю Пейзажної алеї до 4 квітня

29.03.2012, 17:25
Суд вирішить долю Пейзажної алеї до 4 квітня - Фото
77222c17f33bfee44f3620eb7b921589.jpg
29 березня Окружний адміністративний суд Києва заслухав клопотання КМДА щодо визнання недійсним рішення Київради про передачу ділянки площею 0,38 га на перетині Десятинного провулка і вул. Пейзажна алея під забудову.

"Ми надали суду всі докази того, що ділянка була передана забудовникові незаконно. Вважаємо, що рішення про відведення ділянки прийнято всупереч нормам земельного і природоохоронного законодавства. Крім того, воно порушує законодавство про охорону культурної спадщини, оскільки ця ділянка потрапляє в зону історико-культурних заповідників... Сподіваємося, суд прислухається до наших аргументів", - цитує заступника голови КМДА Олександра Пузанова прес-служба міськадміністрації.

Судове рішення у справі має бути винесено до 4 квітня.

Нагадаємо, в 2000-х київська влада надала ділянку на Пейзажній алеї у власність Міністерства закордонних справ для будівництва багатоповерхового будинку для дипломатів. Судові тяжби щодо забудови не закінчені до сих пір. У березні 2012 року конфлікт навколо алеї розгорівся з новою силою, оскільки Вищий адміністративний суд скасував рішення Апеляційного адмінсуду про заборону будівництва на алеї. У КМДА виступають за повернення алеї в комунальну власність, однак комісія Київради відмовляється підтримати цю ініціативу.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини