RU

Суд у справі про легітимність Київради продовжиться завтра

01.10.2013, 17:51
Суд у справі про легітимність Київради продовжиться завтра - Фото
a4f48e0971291aaa84ba9aceb7c91589.jpg
Київський апеляційний адміністративний суд оголосив перерву в розгляді апеляційної скарги народного депутата Олександра Чорноволенка у справі про легітимність Київради.

Як повідомляє прес -служба київської організації Батьківщини, перерва оголошена для ознайомлення з матеріалами справи громадян, що виступили третіми сторонами на стороні апелянтів.

"Рішення Окружного адміністративного суду фактично заборонило мені як киянину обирати і бути обраним до Київради. Крім того, рішення суду фактично позбавило мене як народного депутата, і взагалі всіх депутатів ВР , можливості подавати законопроекти про призначення виборів і голосувати за законопроекти, адже суд виніс рішення, яким визначив, хто керує містом, і коли будуть вибори", - заявив апелянт Чорноволенко.

Після заслуховування всіх сторін у справі суд оголосив перерву до 12:00, 2 жовтня.

Нагадаємо, опозиція заявляє, що повноваження цього скликання Київради закінчилися ще 2 червня, а тому вона є нелегітимною. Київська ж влада називає позицію опонентів деструктивною і запевняє, що від блокування роботи Київради можуть постраждати кияни, а ,особливо, бюджетники.

9 серпня Окружний адміністративний суд своєю постановою підтвердив легітимність Київради. Зокрема, суд постановив "визнати наявність повноважень Київської міськради VI скликання, заступника міського голови, секретаря Київської міськради VI скликання Галини Гереги, депутатів Київської міської ради VI скликання, обраних на внеочерених вибори депутатів 25 травня 2008 року в компетенції на здійснення повноважень..."
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини