RU

Суд розгляне правомірність розміщення МАФів на ринку "Юність"

29.02.2012, 17:04
Суд розгляне правомірність розміщення МАФів на ринку
85acc9f88d509300055af1c1e4a06f13.jpg
Рішення Господарського суду від 16.12.2011 по справі ТОВ «Лівадія груп» про обов'язкову реєстрацію права власності вказаного товариства на кіоски винесено "з грубим порушенням норм матеріального та процесуального права". Про це заявляють в прокуратурі Деснянського району міста Києва.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, апеляційна скарга на вказане рішення внесена прокуратурою Деснянського району 28 лютого 2012 року. Також в цей день прокуратура опротестувала рішення комісії з питань упорядкування розміщення тимчасових споруд та президії комісії.

У прокуратурі уточнили, що перевірили правомірність рішень комісії та її президії, що стосуються демонтажу МАФів на перетині вулиць Шолом-Алейхема та Братиславської (ринок «Юність»). Встановлено, що рішення про демонтаж кіосків були прийняті незважаючи на те, що КП "Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна" зареєструвало право власності на об'єкт на вул. Шолом-Алейхема, 2Д на підставі рішення Господарського суду.

Нагадаємо, 20 лютого працівники комунального підприємства "Київблагоустрій" почали демонтаж тимчасових споруд на ринку "Юність". Наступного дня демонтаж припинили через звернення з приводу законності знесення. Прокуратура почала перевірку законності судового рішення про реєстрацію права власності на зазначені споруди. Деякі депутати заявили про те, що ситуація з київським ринком "Юність" - це чергова атака на малий підприємницький бізнес.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини