Суд залишив "Київміськбуд" місту, але продаж не скасував

Суд залишив "Київміськбуд" місту, але продаж не скасував - Фото
21.10.2010, 11:30

Господарський суд Києва визнав право власності на 80% акцій ХК "Київміськбуд" за територіальною громадою столиці, але відмовився визнати недійсним договір купівлі-продажу 80% акцій "Київміськбуду" фінансовою компанією "Новий регіон"

Суд залишив "Київміськбуд" місту, але продаж не скасував
Господарський суд Києва визнав право власності на 80% акцій АТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" за територіальною громадою столиці. Таке рішення суду озвучила суддя Юлія Смірнова у середу ввечері.

"Позов задовольнити частково: визнати право власності на 80% статутного капіталу АТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" за територіальною громадою Києва", - сказала Ю.Смірнова, яку цитує УНІАН.

Суд також постановив припинити провадження щодо ТОВ "Адрем" і ТОВ "Термінал-Реєстр" і до того ж відмовився визнати недійсним договір купівлі-продажу 80% акцій "Київміськбуду" між Головним управлінням комунальної власності Київської міської держадміністрації і фінансовою компанією "Новий регіон".

Нагадаємо, 14 жовтня Київський апеляційний господарський суд скасував рішення Київради, за яким у 2007 році була дозволена приватизація АТ ХК "Київміськбуд". За словами першого заступника голови КМДА Олександра Попова, таким чином, пакет акцій територіальної громади Києва у статутному фонді компанії вилучений з Програми приватизації і повернений у перелік об'єктів, які не підлягають продажу.

ХК "Київміськбуд": довідка та добірка новин>>>