RU

Суд з комунальних тарифів у Києві перенесли на жовтень

19.07.2010, 17:00

Судове засідання з позову Блоку Кличка до Київської міськадміністрації, яким оскаржуюються тарифи, затверджені розпорядженням КМДА від 30 листопада 2009 року, перенесене на 20 жовтня поточного року. Про це заявила заступник глави фракції Блоку Кличка у Київраді Наталія Новак.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Блоку, за словами Н.Новак, засідання має відбутися сьогодні, однак із київської мерії на нього ніхто не з'явився. "Як бачимо, чиновники КМДА продовжують використати звичну для себе тактику - всіляко затягують розгляд справи. Це не дивно, адже їм набагато простіше не з'явитися у суд, ніж дати чітке економічне обґрунтування підвищенню тарифів", - заявила вона.

Депутат Київради обурений тим, що засідання перенесене на 20 жовтня, хоч Кодекс адміністративного судочинства передбачає розумні терміни розгляду справи. Крім того, за її словами, суд відмовився залучити як третю особу на боці позивача жителя Києва, який з власної ініціативи прийшов на судове засідання і виявив бажання приєднатися до позову Блоку Кличка.

"Блок Кличка сподівається, що суд все-таки буде об'єктивно підходити до розгляду "тарифної справи". Дії представників КМДА ми вважаємо недопустимими і непрофесійними. Адже щодня затягнення справи б'є по кишенях простих киян, які змушені платити з необґрунтовано підвищених тарифів", - зазначила Н.Новак.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини