RU

Суд скасував скандальне земельне рішення Київради

26.04.2011, 15:35

Господарський суд Києва скасував рішення Київради про передачу земельної ділянки площею 86 га у Голосієвському районі столиці обслуговуючому кооперативу "Житлобуд".

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури, під час проведеної відомством перевірки встановлені численні порушення вимог чинного законодавства при передачі цієї земельної ділянки.

"Рішенням Київської міської ради від 1 жовтня 2007 року всупереч вимогам Земельного і Житлового кодексів України, Закону України "Про охорону культурної спадщини" передана зазначеному кооперативу безкоштовно в приватну власність для будівництва житла земельна ділянка історико-культурного призначення площею 86,63 га. До того ж його засновниками були тільки чотири фізичні особи, які не потребували поліпшення житлових умов. Надалі цей кооператив передав земельну ділянку у статутний фонд інших суспільств", - йдеться у повідомленні.

У Генпрокуратурі наголосили, що суд визнав недійсним не тільки рішення Київради, але і державні акти на землю. Також визнана відсутність у цього кооперативу і подальших набувальників права власності на цю землю.

З урахуванням попередніх судових рішень за позовами Генеральної прокуратури скасовані незаконні рішення Київради про передачу обслуговуючим кооперативам понад 1040 га земель природно-заповідного та історико-культурного призначення вартістю понад 1,4 млрд. грн.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини