RU

Суд повернув Києву 95 га землі

10.06.2011, 14:10

Господарський суд столиці скасував рішення Київради про передачу кооперативу обслуговування "Забудовник" земельної ділянки площею 95 га у Деснянському районі. Таке рішення було прийнято 8 червня.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури, за результатами проведеної відомством перевірки встановлені численні порушення вимог чинного законодавства при отриманні кооперативом земельної ділянки у 2007 році.

Зокрема рішенням Київради від 1 жовтня 2007 року, всупереч вимогам Земельного і Житлового кодексів України передані кооперативу земельної ділянки на вул. Пуховскій у Деснянському районі площею 95,79 га, зокрема 82,86 га безкоштовно у приватну власність для будівництва житла, площею 8,06 га у короткострокову оренду на п'ять років для житлової забудови і площею 4,87 га – в довгострокову оренду на 49 років для рекреаційних цілей і благоустрою території.

"Засновниками цього кооперативу були усього чотири фізичні особи, які не потребували поліпшення житлових умов. Надалі кооператив передав земельні ділянки, які були надані йому в приватну власність, у статутний фонд інших товариств", - йдеться у повідомленні.

Суд визнав недійсним рішення Київради, державні акти на землю, а також відсутність у кооперативу і подальших одержувачів права власності на ці земельні ділянки.

З урахуванням попередніх судових рішень за позовами Генеральної прокуратури України скасовано незаконні рішення Київради про передачу кооперативам обслуговування понад 1500 га земель у Голосієвському і Деснянському районах столиці вартістю понад 2,1 млрд. грн.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини