RU

Суд над Аделаджою почнеться у квітні

18.03.2010, 16:20

Суд над пастором церкви "Посольство Боже" Сандеєм Аделаджою, якого звинувачують у привласненні грошей прихожан, почнеться у квітні. Про це в інтерв'ю "Газеті по-київськи" заявив заступник начальника Головного слідчого управління МВС Віктор Ільчук.

"Думаю, у кінці квітня матеріали справи такі потраплять до суду... Можливо, справа пішла б у суд і раніше, але жертви афери приходили щодня, нам треба було їх опитувати, визнавати потерпілими. Збиток від злочинних схем у "King’s Capital" і НП "Грант" вимірюється сотнями мільйонів гривень, а кількість обдурених вкладників перевалило за декілька тисяч по всій країні", - зазначив він.

До того ж В.Ільчук наголосив, що сам С.Аделаджа на останніх допитах свідчень не змінив і свою провину як і раніше не визнає.

Водночас адвокат постраждалих Іван Боднарук не виключає, що у суді пастор намагатиметься довести, що у нього своє тлумачення Біблії.

"За його версією, кожна людина тільки тоді стане щасливою, коли розбагатіє. Сандей буде переконувати суддю, що погано володіє російською і українською мовами, тому коли закликав їх примножити багатство, вони його ніби неправильно зрозуміли. Звичайно ж, ці аргументи пастора не врятують", - зазначає адвокат, додавши, що має записи богослужіння, де С.Аделаджа особисто збирає гроші у прихожан.

Нагадаємо, раніше пастору церкви "Посольство Боже" було пред'явлене офіційне обвинувачення у причетності до ще однієї фінансової афери. До того ж Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв про те, що С.Аделаджу допитували з приводу його участі вже в двох фінансових "пірамідах".

Пастору також було висунено обвинувачення в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах.

У свою чергу, С.Аделаджа заявляв, що не збирається реагувати на "провокації політичних інтриганів, які волею випадку очолили правоохоронні органи". Він також висловлював припущення, що став жертвою "замовлення"
.


Сандей Аделаджа: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини