RU

Суд над Аделаджею перенесено на жовтень

28.09.2011, 15:30

Судове засідання у справі по обвинуваченню в шахрайстві пастора церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджі та керівників компанії King's Capital відбудеться 7 жовтня. Про це повідомляє прес-служба церкви Посольство Боже.

Зі слів адвоката пастора Сандея Аделаджі Андрія Федура, перерву в судовому засіданні оголошено, оскільки адвокати інших підсудних, що проходять по цій справі, не з'явилися в суд.

Коментуючи заяви про те, що Аделаджа намагається затягти справу, стверджуючи, що не володіє українською мовою, Федур зазначив: "Сандей Аделаджа ніколи не просив перенести судове засідання внаслідок нерозуміння ним української мови, незважаючи на те, що він дійсно нею володіє гірше, чим російською. Мій підзахисний ніколи на судовому засіданні не просив суд надати йому перекладача".

У свою чергу Аделаджа наголосив, що давно живе в Україні і поважає українське законодавство. "Весь цей час я ніс і продовжую нести тільки благо цій країні", - сказав він.

Нагадаємо, раніше Аделаджі було висунуто обвинувачення в організації заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом, скоєне в особливо великих розмірах.

Наприкінці липня кримінальну справу проти пастора було спрямовано до суду. Адвокат Федур звернувся до Дніпровського суду Києва з клопотанням: перекласти 200 томів кримінальної справи на йоруба - рідну мову Аделаджі.

Сандей Аделаджа: біографія, новини>>>
Гучні афери: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини