RU

Студентський квиток замінить для студентів проїзний на метро

30.08.2013, 12:48
Студентський квиток замінить для студентів проїзний на метро - Фото
a1e3b1fa389634084e87739d1a04374f.jpg

З вересня студенти київських вузів зможуть використовувати студентський квиток з вбудованим безконтактним інтерфейсом як пільговий проїзний у метрополітені, а також у наземному транспорті, зокрема, швидкісному трамваї. Про це повідомляє прес-служба КМДА

Зараз таку послугу можуть отримати студенти КПІ, які мають так званий гібридний студентський квиток з двома чіпами - контактним і безконтактним. На контактний чіп заноситься інформація про власника, права на пільги і банківська інформація. Безконтактний чіп може забезпечувати використання картки у метрополітені, а також у системах контролю доступу в приміщення навчального закладу та гуртожитків або як бібліотечний квиток.


Студенти
інших столичних вузів також можуть користуватися новою послугою за наявності у них відповідних студентських квитків з безконтактним інтерфейсом і після укладення договору між КП Київський метрополітен і відповідним навчальним закладом на первинну ініціалізацію таких квитків, а також на підтримку бази даних студентів в актуальному стані.

Після ініціалізації квитка необхідно записати на ньому контракт на місяць у будь-якій касі метрополітену. У подальшому термін дії квитка продовжується як в касах метрополітену, так і в автоматах дозапису безконтактних карт, встановлених у вестибюлях станцій.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини