RU

Стосовно Аделаджі порушили кримінальну справу

05.02.2009, 14:19

Міліція порушила кримінальну справу стосовно пастора церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджі за підозрою у шахрайстві. Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника Головного слідчого управління Міністерства внутрішніх справ Віктор Ільчук.

При цьому він відзначив, що справу порушено за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), додавши, що зараз С. Аделаджа "поки є свідком".

В.Ільчук також повідомив, що стосовно пастора обраний запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Нагадаємо, раніше міліція провела обшуки у квартирі пастора церкви "Посольство Боже" С.Аделаджі і офісах його релігійної організації.

Збиток, завданий громадянам внаслідок шахрайства "King’s Capital", становить, за попередніми оцінками, $150-180 мільйонів. Про це раніше заявляв Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. "На сьогоднішній день у нас понад 60 заяв громадян про те, що вони вклали гроші в цю компанію і не можуть їх повернути. Як ви знаєте, ми затримали організатора цієї схеми Олександра Бандурченка. Після цього ми пішли в Голосіївський суд Києва за дозволом на його арешт і обшук, але нам, нагадаю, відмовили", - повідомляв він.

При цьому Міністр підтвердив інформацію про те, що більшість вкладників "King’s Capital" були прихожанами організації "Посольство Боже": "Виходячи з матеріалів слідства, є підстави затверджувати, що пастор Сандей Аделаджа сам замішаний у цій схемі".

Сандей Аделаджа: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини