RU

Столичний приватний сектор впорядкують

02.12.2008, 12:47

Київський міський голова Леонід Черновецький підписав розпорядження, відповідно до якого районним адміністраціям доручено в термін до 20 грудня 2008 року провести обстеження і скласти графіки прокладення інженерних мереж і комплексного благоустрою вулиць приватної забудови.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації (КМДА), в 2008-2010 роках, відповідно до затверджених графіків, районній владі доручено розробити проектну документацію і виконати будівельні роботи із прокладення і реконструкції мереж газопостачання, телефонізації, водопостачання і водовідводу, зовнішнього освітлення і комплексного благоустрою прилеглої території з облаштуванням проїжджих частин доріг з твердим покриттям, зовнішнім освітленням і тротуарами для пішоходів.

Також в прес-службі КМДА відзначили, що мер Києва залишився незадоволений станом виконання розпорядження КМДА "Про комплексний розвиток інженерно-транспортної інфраструктури мікрорайонів малоповерхової (приватної) забудови" керівниками районів.

Нагадаємо, Л. Черновецький ще у жовтні 2003 року ініціював прийняття міської програми розвитку інфраструктури районів малоповерхової забудови. Але на сьогодні ця програма реалізована тільки на 53%.

Інші новини столиці >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини