Столичний кінотеатр Кінопанорама припиняє показ фільмів

28.09.2018, 16:09
Столичний кінотеатр Кінопанорама припиняє показ фільмів - Фото
Джерело фото: facebook.com/Kinoteatr.Kinopanorama

Один з найстаріших столичних кінотеатрів Кінопанорама з 1 жовтня припиняє прокат фільмів. Про це в Facebook повідомила директор кінотеатру Наталя Соболєва.

Вона також повідомила про своє звільнення. За неперевіреною інформацією, звільнений взагалі весь колектив кінотеатру.

"Позавчора я була звільнена, після цього був закритий кінопрокат з 1 жовтня. Залишилися в жовтні тільки театральні проекти, на які йде продаж квитків. Не питайте - чому і що буде з кінотеатром. Я не знаю. Я не власник. На жаль. Оскільки розвиток кінотеатру я бачила зовсім інакше", - написала Соболєва.

За її словами, у Кінопанорами були плани на осінь. Наприклад, Центр Довженка планував провести там показ ретроспективи Кіри Муратової на кіноплівці.

"Само по собі моє звільнення не є проблемою. Турбує доля великого залу, який я намагалася зберегти. І якщо він буде збережений в його справжньому вигляді, без порушення архітектури і акустики, я буду щаслива", - написала директор.

Також вона зазначила, що її звільнення було законним.

30 вересня о 18:00 у Кінопанорамі пройде "прощальний сеанс".

Нагадаємо, Кінопанорама вже закривалася в червні 2009 року. Тоді за рішенням Київради земельні ділянки по вул.Шота Руставелі, 19а, де знаходиться кінотеатр, були продані для будівництва багатофункціонального комплексу. Однак в листопаді того ж року Кінопанорама відновила роботу.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента