RU

Столичним медикам пояснили , як поводитися з "Трамадолом"

08.07.2008, 15:13

Головне управління охорони здоров'я і медичного забезпечення видало указ "Про порядок обігу лікарського засобу "Трамадол" в лікувально-профілактичних установах Києва".

Як повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації, цей наказ було видано відповідно до доручення Київського міського голови Леоніда Черновецького.

Метою наказу стало доведення до відома керівників установ охорони здоров'я сучасних нормативних документів і вимог щодо обігу препарату "Трамадол" і визначення відповідальних за контроль над їх виконанням.

Керівникам медичних установ наказано суворо дотримуватися вимог отримання, збереження, використання, обліку та списання "Трамадолу", передбачених постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку здійснення контролю над обігом наркотичних (психотропних) лікарських засобів".

Крім того, відповідно до наказу Головного управління охорони здоров'я і медичного забезпечення, щомісяця проводиться аналіз використання та обліку "Трамадолу".

Також передбачається, що обмеження обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів здійснюється шляхом ліцензування суб'єктів господарської діяльності, які пов'язані з їх обігом.

Нагадаємо, що 4 червня цього року препарат "Трамадол" офіційно був визнаний наркотиком,і щодо нього застосовуються заходи контролю відповідно до Закону "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини