RU

Столичне відділення АМКУ "взялося" за квитанції "Київенерго"

15.08.2008, 12:33

Київське міське територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) вимагає від АК "Київенерго" дати пояснення з приводу квитанцій із заборгованістю, які отримали кияни. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомив в.о. глави Київського міського територіального відділення АМКУ Леонід Маноха.

За його словами, АК "Київенерго" має дати відповідь протягом 10 днів із моменту одержання листа. "Інакше ми можемо оштрафувати їх. При цьому сума штрафу може становити до 1% від доходу об'єкту господарювання за минулий рік". - наголосив він.

Л. Маноха зауважив, що мешканці столиці, які сумлінно платили за електроенергію, можуть звертатися до Київського міського відділення АМКУ із заявами, квитанціями про оплату та копією надісланої боргової квитанції.

Нагадаємо, раніше компанія заявляла, що звірити розрахунки з оплати за електроенергію можна буде до 1 листопада.

"У кінці липня цього року у підприємства з'явилася можливість надати всім споживачам інформацію про стан їхніх розрахунків за електроенергію завдяки запровадженню нової системи обліку. Враховуючи складну ситуацію в оплаті побутових платежів за електроенергію (лише за червень цього року заборгованість зросла на 5,2 млн. грн.) в умовах жорстких вимог постачальників палива та електроенергії компанія була змушена надіслати порівняльні рахунки споживачам, в яких, за даними підприємства, є заборгованість", - йшлося у повідомленні прес-служби АК "Київенерго".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини